rent a car reklam

Şöförlü Araç Kiralama

Nevşehir, Kapadoka hava limanı söförlü araç kiralama

Sizin veya misafirlerinizin mevcut seyahat programlarında daha rahat, konforlu ve güvenli ulaşım sağlaması için Uzman Eller Rent A Car bünyesinde hizmet veren deneyimli sürücü ekibimiz ve araç seçeneklerimiz ile tüm şoförlü araç kiralama ihtiyaçlarınızı profesyonel olarak karşılıyoruz.

Tercih ettiğiniz aracı şoförlü olarak kiralayabilir ve her türlü toplantı, iş seyahati, şehir içi veya şehirler arası ulaşım ihtiyacınız ve istekleriniz doğrultusunda; Saatlik, günlük ve daimi seçenekler ile araçlarımızla hizmetinizdeyiz…

Kapadokya bölgesinin tarihi ve doğal güzelliklerini gezmek, tatilinizi ve bu güzel anlarınızı direksiyon başında geçirmek istemiyorsanız kişi sayısına göre özel araçlar kullanılarak ihtiyacınız doğrultusunda şoförlü araç kiralayabilirsiniz.

SİSTEM NASIL İŞLEMEKTEDİR

Şoförlü araç hizmeti almak istiyorsanız öncelikle ofisimizi veya Whatsapp destek hattını kullanarak hizmet almak istediğiniz yolcu sayısını ve kiralamak istediğiniz aracı tarafımıza iletirsiniz.

Saat ve lokasyon bilgileri belirlendikten sonra, Uzman Eller Rent A Car yetkilileri belirlenen gün ve saatte hizmetinizi alabilmeniz için rezervasyonunuzu gerçekleştirir.

ARACINIZI BİZ, KEYFİNİZİ SİZ SÜRÜN

Tercih ettiğiniz aracı kiralayın, ekstra ücret mukabilinde deneyimli şoförlerimiz sizler için aracın şoförlüğünü yapsın sizde tatilinizin ve şoförlü araç kiralamanın tadını çıkarın.

Uzman Eller Oto Kiralama ile, bir araca ihtiyacınız olduğu her an, özel gün ve gecelerde misafirlerinizi karşılamanız gerektiğinde Nevşehir, Kapadokya havalimanına gidiş ve dönüşlerinizde transfer ve şoförlü araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Araç seçenekleri ve fiyatlar hakkında bilgi almak, rezervasyon yaptırmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz

 

 

Emek Mah. Saatçi Hoca Cad. No:13/D (Meteris Meydanı)
Tel: 0 384 213 67 80
Cep 1: 0 544 885 87 22
Cep 2: 0 530 371 73 83
Fax: 0 384 213 67 80
Email: iletisim@uzmanellerrentacar.com