rent a car reklam

Merak Edilen Soru ve Cevaplar

Müşterilerimizin Merak Ettiği Sorular ve Cevapları

merak edilen sorular ve cevapları

Merak Edilen Sorular

Araçlar Sigortalımı ?

Bütün araçlarımız Rent a Car kaskosu ve zorunlu trafik sigortası güvencesi altındadır.

Kullandığım Araç Arızalandı Ne Yapmalıyım?

Firmamızın telefon numaralarından en yakın zamanda bize ulaşarak bilgi verilmeli ve aracın bulunduğu noktada arızasının en kısa sürede giderilmesi için anlaşmalı servisimiz ile arızanız giderilmeye çalışılır. Eğer arıza uzun süreli tamirat gerektirir ise (Kullanıcı hatası olmamak kaydı ile) ikinci bir araç tahsis edilir.

En Az Kiralama Süresi Ne Kadar?

En az araç kirala süresi 24 saattir (iş yoğunluğunun azla olduğu zamanlarda en az kiralama süresi 2 – 3 gün olabilir) adrese araç teslimatımız vardır.

Adrese Araç Teslim Ediyormusunuz?

Araçların teslimi ofisimizin yoğunluk ve uygunluk durumuna göre adresinize yapılabilmektedir.

Havaalanlarına Araç Teslimatınız Var mı?

Nevşehir Kapadokya Havaalanı ve Kayseri Erkilet Havaalanına araç teslimatı günün 24 saati yapılabilmektedir. Görevli personelimiz daha önceden ofisimize bildirdiğiniz gün ve saate sizi karşılayacak ve araç teslimatını gerçekleştirecektir.

Kiraladığım Süreyi Uzatmak İstiyorum

Kiraladığınız aracı sözleşmede yazan teslimat tarihinden sonra kullanmak ve uzatmak istiyorsanız 24 saat önceden ofisimize bilgi vererek süre uzatılması aracın müsaitlik durumuna bağlı olarak mümkündür.

Ödemeyi Nasıl Yaparım?

Araç teslimatında nakit yada kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Araç Teslimi Nasıl Gerçekleşiyor?

Araçlar müşterilerimiz ile birlikte kontrol edilerek eksik veya hasarlı olan yerlerin sözleşmede tutanağı tutularak teslim edilmektedir.

Aracın Deposu Nasıl Teslim Ediliyor ve Nasıl Alınıyor?

Aracın Benzin, Mazot ve LPG durumu müşterimiz ile birlikte kontrol edilerek sözleşmeye kayıt edilir ve dönüşte yaklaşık aynı miktar Benzin, Mazot ve LPG ile iade etmeniz istenir.

Kiraladığım Aracı Havalimanında Teslim Alıp Havalimanında Teslim Edebilirmiyim?

Havayolu şirketinin adı, uçağın ineceği havaalanı bilgileri kalkış yeri ve tahmini iniş saati veya uçuş numaralarını doğru bildirmeniz durumunda yetkili personelimiz sizi havaalanında karşılayacak ve aracın teslimatını gerçekleştirecektir. (Ücretlendirme olarak tek yön ücret tarifesi uygulanmaktadır.)

Aracı Kiralayan Şahıs Dışında Başkası Kullanabilir mi?

Aracı sadece sözleşmede yer alan şahıs ve şahıslar kullanabilmektedir. Aksi durumun belirlenmesi veya herhangi bir kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılacaktır. Bu kuralı ihlalinden doğacak bütün maddi ve manevi zararlar tamamen kiracı sorumluluğundadır. Aracı kullanacak kişilerin (en fazla 2) geçerli kimlik ve sürücü belgesi bilgilerinin kiralama başlangıcında sözleşmeye yazılması ile mümkündür

Ek Şöför İçin Ücret Talep Ediyormusunuz?

Ek şöför için ücret talep etmiyoruz. Araç sözleşmesine göre aracı en fazla 2 kişinin kullanabilmesi mümkündür

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*